علمی و فناوری

فیلیپین، مقصد بعدی سرم های درمانی موسسه رازی نماینده شرکت فیلیپینی "2 World Trwaders Inc" خواستار تولید سرم های درمانی اختصاصی ضدمارگزیدگی توسط موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، برای کشور فیلیپین شد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

در ششمین نمایشگاه اکسپو ایران- افریقا 2024 مراد خان احمدی نماینده شرکت فیلیپینی “2 World Trwaders Inc ” به مدیرعاملی آقای عبدالرزاق صدیق به دعوت موسسه رازی برای مذاکره و هماهنگی در جهت همکاری های مشترک در غرفه این مجموعه حضور یافت و طرفین به بحث و گفتگو در مورد ایجاد زمینه های همکاری مشترک پرداختند.

خان احمدی، در همین راستا گفت: با توجه به کیفیت بالای سرم های درمانی تولید شده در موسسه رازی، شرکت “2 World Trwaders Inc ” ضمن مذاکره با مسئولان رازی، این درخواست را دارد که سرم های ضدمارگزیدگی فیلیپین، نیز با استحصال سم مارهای این کشور، توسط موسسه رازی تولید شود.

علی اسحاقی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی نیز یکی از مهمترین برنامه های این مجموعه را انجام پروژه های مشترک با کشورهای هدف و انتقال دانش فنی به آنان اعلام کرد و گفت: گشایش بازارهای صادراتی جدید و انتقال تکنولوژی به سایر کشورها از اهداف اصلی موسسه در صده دوم فعالیت است و در دستور کار جدی این مجموعه قرار دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا