اخبار ایران و جهاناقتصادی

ایدکوپرس سایپا باز هم افتخار کسب کرد ایدکوپرس سایپا تندیس ۵ شرکت برتر ایران را از « سید ابراهیم رئیسی » رییس‌ جمهور دریافت کرد

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

صبح امروز سه‌شنبه هم‌زمان با روز کارگر، در سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه ایران با حضور سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری ایران برگزار شد.

در این مراسم که سید صولت مرتضوی وزیر کار، عباس علی آبادی وزیر صمت، مدیران عامل سایپا و ایران خودرو و جمع کثیری از مسئولان کشوری و لشکری حضور داشتند از کارگران، گروه‌های کاری، مدیران و واحد‌های نمونه کشوری با اهدای تندیس و لوح سپاس توسط رییس جمهور تجلیل شد.

بیان مشکلات و دغدغه های کارگری توسط نمایندگان و تشکلات مختلف کارگران و ارایه گزارش توسط دبیر جشنواره و مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بخش دیگر این برنامه بود.

در پایان این مراسم از کامبیز قلی زاده سلطانی بعنوان مدیر برتر کشور و تنها نماینده خودروسازان کشور در جمع برترین واحد‌های نمونه و از شرکت ایدکوپرس بعنوان یکی از ۵ شرکت برتر کشور توسط سید ابراهیم رییسی تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

امیر پور مقصودی از استان کرمان، منوچهر انصاری فرد از استان اردبیل، یوسف حسنی شهیر،  محمود محمودی از استان مرکزی دیگر مدیران نمونه کشوری بودند که در این مراسم از سوی رئیس جمهور مورد قدردانی قرار گرفتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا