اقتصادی

هدف گذاری در پیام به سمت ارتقاء شرایط قشر کارگر است مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به اینکه بخش عمده ای از نیروی فعال در این منطقه را جامعه کارگری تشکیل می دهد، گفت: هدف گذاری ها در پیام به این سمت و سو است که با توجه هر چه بیشتر به جایگاه کارگران، شاهد ارتقای شرایط این قشر در منطقه باشیم.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

اکبر قنبرپور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عصر چهارشنبه در نشستی با کارگران این منطقه به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر افزود: چرا که بر این باور هستیم که توجه به جایگاه و منزلت کارگران، موجب تقویت پایه های پیام و در کنار آن توسعه هر چه بیشتر این منطقه خواهد شد.

وی با بیان اینکه در فصل تابستان، برنامه هایی برای اوقات فراغت فرزندان کارگران منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در دو بخش آموزشی و ورزشی پیش بینی شود، گفت: اعتقاد ما همواره بر این اصل بوده و هست که مهندسان و متخصصان آینده این منطقه می توانند از اعضای خانواده جامعه کارگری امروز پیام باشند.

گفتنی است، در ادامه این مراسم ضمن معرفی سه کارگر نمونه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از 71 کارگر فعال در این منطقه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

لازم به ذکر است، تبریک روز کارگر و پذیرایی از ۲ هزار کارگر فعال در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از دیگر برنامه های این منطقه به مناسبت فرارسیدن روز کار و کارگر بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا