اخبار ایران و جهاناخبار ویژهپر بازدیدهاورزشی

برگزاری مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور در اصفهان  رئیس انجمن مینی گلف جمهوری اسلامی ایران گفت: به همت انجمن مینی گلف ایران، مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور سال ۱۴۰۳ با شرکت ۱۷۰ مینی گلفر زن و مرد از ۲۴ استان کشور از تاریخ ۴ الی ۷ اردیبهشت در شهر اصفهان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

احمدرضا دلیران فیروز رئیس انجمن مینی گلف جمهوری اسلامی ایران بیان داشت: به همت انجمن مینی گلف ایران، مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور سال ۱۴۰۳ با شرکت ۱۷۰ مینی گلفر زن و مرد از ۲۴ استان کشور از تاریخ ۴ الی ۷ اردیبهشت در شهر اصفهان برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقات با برنامه ریزی انجمن مینی گلف جمهوری اسلامی ایران و با همکاری شهرداری اصفهان، اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، فدراسیون گلف و هیات گلف استان اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته اصفهان و ۱۱۰۰ شهید ورزشکار استان اصفهان در سایت مینی گلف هجده میدان ملک شهر اصفهان برگزار می شود.

رئیس انجمن مینی گلف کشور افزود: رده سنی این مسابقات بالای ۱۸ سال تمام و قوانین این مسابقات با نظارت انجمن مینی گلف ایران و منطبق بر قوانین فدراسیون جهانی مینی گلف است.

عضو هیات رئیسه فدراسیون گلف گفت: سایت مینی گلف هجده میدان ملک شهر اصفهان به عنوان محل برگزاری این رویداد دارای استاندارد ادونچر می باشد که قبل از آغاز این مسابقات بطور کامل نوسازی و آماده سازی شده است.

رئیس انجمن مینی گلف جمهوری اسلامی ایران افزود: این مسابقات بصورت انفرادی و تیمی در ۴ روز برگزار می شود و در پایان با هدایای ارزنده از مقام آوران این رویداد تقدیر خواهد شد و نتایج این مسابقات به همراه مسابقه مینی گلف آزاد کشوری که در اسفند ۱۴۰۲ به مناسبت افتتاح اولین پارک تخصصی مینی گلف آسیا در چالوس توسط انجمن مینی گلف جمهوری اسلامی ایران برگزار شد تاثیر مهمی بر روی دعوت از بازیکنان به اردوهای تیم ملی مینی گلف بانوان و آقایان ایران دارد.

وی گفت: در حاشیه این مسابقات نیز با پیگیری انجمن مینی گلف و حمایت شهرداری اصفهان آغاز عملیات عمرانی ساخت سایت مینی گلف بیشه خزایی اصفهان نیز رسماً آغاز خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا