اخبار داغ

مالخری که برای خودش سارق استخدام کرده بود فرمانده انتظامی استان البرز از دستگيري يک مالخر و 3 سارق لوازم داخل خودرو خبر داد و گفت: اين مالخر سابقه دار با اجير کردن سارقان براي سرقت، از آن ها براي رسيدن به اهدافش استفاده مي کرد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

سردار حميد هداوند بيان داشت: به دنبال اقدامات اطلاعاتي کارآگاهان پليس آگاهي استان البرز، مشخص شد يکي از مالخران سابقه دار در يکي از استان هاي همجوار با اجير کردن چند سارق و تشکيل باند در زمينه سرقت لوازم داخل خودرو در شهر کرج فعاليت مي کنند.

وي افزود: کارآگاهان با تحت نظر گرفتن چندين روزه متهم اصلي و سردسته باند ساير اعضاي باند را نيز شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه همه آن ها را دستگير کردند.

فرمانده انتظامي استان البرز با بيان اينکه در اين عمليات يک مالخر و 3 سارق دستگير شدند، اضافه کرد: در بازرسي از مخفيگاه متهمان چند دستگاه خودرو و موتور سيکلت و ميزان قابل توجهي لوازم خودروي سرقتي کشف شد.

اين مقام انتظامي تصريح کرد: متهمان پس از انتقال به پليس آگاهي البرز چاره اي جز بيان حقيقت نيافته و به ارتکاب 43 فقره سرقت لوازم داخل خودرو در شهر کرج اعتراف کردند.

هداوند با اشاره به اينکه متهمان به همراه مالباختگان شناسايي شده براي انجام مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند، خاطرنشان کرد: استفاده از پارکينگ و لوازم بازندارنده از جمله دزدگير، سارقان را در رسيدن به اهدافشان ناکام مي گذارد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا