اخبار ویژهپر بازدیدهامدیریت شهری

شوراهای برتر استان البرز به استانداری ارسال شد سی امین جلســه شورای اسلامی استان البرز شوراهای برتر شهرستان، شهر، بخش و روستا انتخاب و جهت تأیید به استانداری ارسال شد. 

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

در سی امین جلســه شورای اسلامی استان البرز به ریاست علیرضــا قره حسنلو و با حضور اکثریت اعضای محتــرم در محل ساختمان شورای استان برگزار شد، شوراهای برتر شهرستان، شهر، بخش و روستا انتخاب و جهت تأیید به استانداری ارسال شد.

علیرضــا قره حسنلو رئیس شورای اسلامی استان البرز در این جلسه خاطرنشان کرد: در همایش روز ملی شوراها که با حضور مدیران ارشد استانی از جمله استاندار محترم و فرمانداران شهرستان ها، جمعی از مدیران کل و تمامی اعضای شوراهای استان برگزار خواهد شد، شوراهای برتر معرفی و مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

گفتنی است دستور کار جلسه با هدف انتخاب شوراهای شهر و روستای برتر در شورای استان طرح و انتخاب و برای تأیید به اداره کل امور شهری و شوراها و اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری البرز ارسال شد.

از مهم ترین شاخص هایی که ابلاغ شورای عالی استان ها جهت معرفــی شوراهای برتر بشمار می‌رود می توان به: “برگزاری و حضور منظم اعضا در جلسات، تنظیم و ارسال منظم صورت‌جلسات به کمیته انطباق، نظارت موثر بر عملکرد شهرداری و دهیاری ها، پرهیز از دخالت در امور اجرایی و داخلی شهرداری و دهیاری ها، حضور موثر در جلسات مرتبط با شوراها، اشرافیت به قوانین شوراها، اهتمام در رعایت قوانین و مقررات، تعامل موثر با دستگاه های اجرایی، تعامل موثر با مردم، تعامل و همدلی اعضای شورا با یکدیگر، پیگیری مسائل و مشکلات ، خلاقیت و نوآوری در پیشبرد امور ، اهتمام در رفع مشکلات اقشار ضعیف، پاسخگویی موثر به مردم و آینده نگری در مدیریت شهری و روستایی اشاره کرد.”

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا