اجتماعی

شوراها و شهرداران خدمتگزار و سالم با جلب اعتماد مردم، ماندگار می‌شوند استاندار البرز با بیان اینکه باید برای کسب رضایتمندی مردم، تمام توان و تمرکز خود را معطوف کنیم، گفت: مدیران خانه محله ها و شهرداران و مدیران مربوطه باید تعاملی سازنده در سایه انسجام، شکیبایی و با نیت خدمت به مردم، در میدان باشند. 

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی در پنجاه و ششمین جلسه قرارگاه اجتماعی استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش های اعضای این قرارگاه و مدیران خانه محله های ۶۷ گانه هدف، افزود: باید با ارائه طرحی، فرمانداران با تعامل شهرداران به تقسیم بندی مناطق مختلف شهرها بپردازند و مسئولیت رسیدگی به هر منطقه با محله های زیرمجموعه آن را به یک مدیر یا شهردار بسپارند.

وی ادامه داد: اکنون ۶۷ محله، هدف این قرارگاه قرار گرفته اند و باید مدیران خانه محله ها در کنار شهرداران و سایر مدیران استان به احصا موضوعات و مطالبات محله ها بپردازند و برای رسیدگی به آنها تعامل ویژه ای داشته باشند.

عبداللهی گفت: چندین موضوع مهم در محله ها تعریف شده که باید در کارگروه ها و کمیته های تخصصی مورد بررسی و اجرا قرار گیرد.

وی با بیان اینکه باید برای کسب رضایتمندی مردم، تمام توان و تمرکز خود را معطوف کنیم، افزود: مدیران خانه محله ها و شهرداران و مدیران مربوطه باید تعاملی سازنده در سایه انسجام، شکیبایی و با نیت خدمت به مردم، در میدان باشند.

استاندار البرز گفت: شوراهای اسلامی شهر و شهرداران با کمک به تحقق اهداف این قرارگاه، سبب ساز جلب اعتماد و احترام مردم می شوند.

وی افزود: شوراهای اسلامی و شهرداران سالم و خدمتگزار مورد تایید مردم خواهند بود و می توانند در ادوار بعدی نیز به پشتوانه این اعتماد، خدمت کنند.

عبداللهی با اشاره به شعار سال با عنوان جهش تولید با مشارکت که برگرفته از منویات حکیمانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری است، گفت: رشد تولید عامل توسعه اقتصاد و به تبع آن کشور است که با مشارکت مردم در این بخش، به لحاظ کمی و کیفی افزایش می یابد.

وی افزود: قرارگاه جهش تولید با مشارکت مردم در استان راه اندازی شده و پیشنهادات و طرح های اقشار مختلف مردم، مدیران، شوراها، نخبگان، دانشگاهیان، اصحاب رسانه، مدیران خانه محله ها و… را در راستای تحقق شعار سال پذیرا هستیم.

استاندار البرز با اشاره به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: انتظار می‌رود در برگزاری این دوره نیز همراهی ویژه ای داشته باشید تا با مشارکت حداکثری، همچنان سربلند باشیم.

وی افزود: براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، ساکنان‌ سکونتگاه های غیررسمی انشعابات موقت آب، برق، گاز و… دریافت می کنند تا افراد کم درآمد جامعه نیز از این امکانات بی بهره نمانند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا