اخبار شهرستان هامدیریت شهری

گرامیداشت هفته «زمین پاک» در فردیس برگزار می‌ شود رئیس شورای اسلامی شهر فردیس گفت: در راستای گرامی داشت هفته زمین پاک برنامه‌های مختلفی در شهر فردیس برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

سید حمید یعقوبی هدف از برگزاری گرامیداشت هفته زمین پاک را ایجاد آگاهی و جلب افکار عمومی در راستای حفاظت از محیط زیست دانست و اظهار کرد: هفته زمین پاک یک فرصتی است تا مردم و مسئولان در حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی زمین تلاش بیشتری کنند.

وی با بیان اینکه بدون همکاری مردم در قبال حفظ محیط زیست هیج عملی قابل اجرا نیست، افزود: در این راستای یکی از رسالت‌های مدیریت شهری فردیس ارتقاء دانش و آگاهی حفاظت از محیط زیست و فضای سبز شهری در بین شهروندان می ‌باشد.

یعقوبی با اشاره به اینکه برای حفاظت از زمین و انتقال درست طبیعت به نسل آینده، بایستی آموزش و فرهنگ سازی از مقطع ابتدایی در مدارس صورت گیرد، تصریح کرد: آشنا کردن کودکان و نوجوانان با بایدها و نبایدهای زیست محیطی یکی از مهم‌ ترین اولویت‌های داشتن زمین پاک است.

رییس شورای سلامی شهر فردیس ادامه داد: حفاظت از محیط زیست برای همگان واجب است ؛ زیرا آیندگان نیز حق برخورداری از زمین پاک و محیط زیست سالم را دارند .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا