اخبار شهرستان هااخبار ویژهپر بازدیدهامدیریت شهری

پروژه‌های عمرانی شهرداری فردیس همگام با پیوست فرهنگی اجتماعی شهردار فردیس گفت: تمام پروژه‌های شهرداری فردیس در سال ۱۴۰۳ پیوست فرهنگی اجتماعی خواهند داشت

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

محمدرضا احمدی نژاد با تاکید براینکه پروژه‌های عمرانی شهرداری با دیدگاه پیوست فرهنگی و اجتماعی رقم می‌خورد، بیان داشت: در همین راستا پروژه های عمرانی تعریف شده سال جاری همگی پیوست فرهنگی خواهند داشت.

وی با بیان اینکه شهر در کنار کارهای عمرانی به اقدامات اجتماعی و فرهنگی نیاز وافر دارد، تصریح کرد: شهر فردیس با کمبود زیرساخت‌ها مواجه است و قطعا انجام کارهای فرهنگی و اجتماعی قوی می تواند زمینه رفع و به حداقل رساندن مشکلات را فراهم سازد.

احمدی نژاد با بیان اینکه شهرداری یکی از مهمترین نهادهای عمومی است که با تصمیم گیری‌ها و سیاستگذاری‌های خود زندگی شهروندان را تحت تاثیر قرار می‌دهد، اظهار داشت: عدم نیازسنجی برای اجرای پروژه های شهری منجر به عدم پیشرفت برخی از پروژه های شهری مطابق با خواسته‌ها و مطالبات مردم می‌شود لذا توجه به پیوست فرهنگی، اجتماعی در مطالعات پروژه ها نیاز است.

این مسئول کرد: مطالعات توجیهی فنی، اقتصادی، زیست محیطی و فرهنگی در تمامی پروژه‌های شهرداری فردیس در دستور کار بوده و بدون این پیوست پروژه ای کلید نمیخورد.

به گفته شهردار فردیس احداث زیرگذر تهرانی مقدم از جمله پروژه هایی است که با پیوست فرهنگی اجتماعی در سال جاری کلید می خورد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا