مدیریت شهری

جشنواره لاله‌ها به مناسب ماه رمضان برگزار شود  عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه فضای شهر برای ماه رمضان هنوز کامل نشده و آماده نیست گفت: شهر کرج شهر اسلامی است و قرار است ماه رمضان ماهی شود که شعائر آن توسط حوزه فرهنگی شهرداری و سازمان سیما منظر به آن پرداخته شود. 

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

علی قاسم پور در نطق پیش از دستور یکصد و پنجاه و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و‌ عبادات اظهار داشت: فضای شهر تاکنون برای فضای رمضان نیست با توجه به ایام پایانی سال و استقبال از بهار طبیعت و بهار قرآن شهرداری در این راستا هنوز عقب است و همچون گذشته بدنبال نقاشی روی بشقاب و کاسه است .

عضو شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد به شهردار اذعان کرد: از اجرای طرح های قدیمی و بدون محتوا چه بازخوردی گرفته ایم که هنوز بدنبال این تبلیغات هستیم ! آقای شهردار این گونه برنامه ها چه زمانی به پایان میرسد؟!

قاسم پور به برگزاری جشنواره لاله ها اشاره کرد و یادآور شد: زمان برگزاری جشنواره لاله ها مصادف با ایام ماه رمضان است در این راستا از شهرداری و سازمان سیما و منظر درخواست می شود تا برنامه ای ویژه برای بازدید کنندگان داشته و مثل سالهای گذشته نباشد.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته علیرغم همه تذکرات برای هر چه بهتر برگزاری جشنواره لاله ها اما هیچ برنامه ویژه ای برای بازدیدکنندگان نداشت.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا