اجتماعیاخبار ویژهپر بازدیدها

آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت برگزار می‌گردد  مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: با اعلام سازمان بهزیستی کشور امسال ثبت نام اولین آزمون استخدامی اختصاصی برای جذب افراد دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی در دستگاه‌های اجرایی آغاز می‌شود

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

وجیهه محمدی فلاح با تاکید بر محدودیت زمان ثبت‌نام که تا ۹ اسفند ماه سال جاری می باشد، بیان داشت : طبق برنامه ریزیهای انجام شده از طریق این آزمون ۴۳۲۶ نفر از افراد دارای معلولیت تحت پوشش در سراسر کشور در ۴۵ دستگاه‌های اجرایی جذب خواهند شد.

وی افزود: مددجویان تحت پوشش که دارای کارت معلولیت از بهزیستی هستند، می‌توانند جهت تصدی ۹۰ شغل احراز شده در دستگاههای اجرایی با یکدیگر رقابت کنند.

این مسئول ادامه داد: این آزمون استخدامی خاص افراد دارای معلولیت در ۲۱ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ برگزار و نتایج آن نیز در ۳۰ خردادماه همان سال اعلام میگردد .

مدیرکل بهزیستی البرز اظهار داشت: متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir مراجعه نموده و دفترچه مربوطه را دریافت کنند.

مدیرکل بهزیستی استان البرز ادامه داد: سهمیه استخدامی استان در آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت برای ۸۸ نفر در پنج شهرستان کرج، فردیس، ساوجبلاغ، نظرآباد، چهارباغ است.

محمدی فلاح؛ ادارات بهزیستی ، آموزش و پرورش، فنی و حرفه ای ، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، امور مالیاتی ،تحقیقات و ترویج کشاورزی، تعزیرات حکومتی و دامپزشکی را از اداراتی برشمرد که استخدام دارند .

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا