سیاسی

اعلام آخرین زمان ثبت‌نام از نامزدهای تبلیغات تلویزیونی برای مناظره انتخاباتی رییس ستاد انتخابات استان البرز، آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در مناظره های انتخاباتی را تا ۲۰ بهمن ماه اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مرتضی ولی پوری با اشاره به اینکه طبق اعلام ستاد انتخابات صدا و سیما نامزدهای انتخاباتی حداکثر تا ساعت ۲۴ ، تاریخ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ فرصت دارند ثبت نام خود را انجام دهند، گفت: داوطلبان می توانند با مراجعه از طریق سامانه تبلیغات صدا و سیما به نشانی (سامانه تبلیغاتی نامزدهای مجلس دوازدهم) em1402.ir/login ثبت نام خود را انجام دهند.

وی با بیان اینکه بر اساس اعلام قبلی ستاد انتخابات سازمان صداوسیما، تولید محتوای تبلیغاتی بر عهده نامزد‌های محترم خواهد بود افزود: شکل تبلیغات بر اساس قالب مشترکی خواهد بود که توسط ستاد تبلیغات انتخابات تولید شده و در اختیار نامزد‌ها قرار خواهد گرفت.

رییس ستاد انتخابات البرز افزود: نامزدهای انتخاباتی برای شرکت در مناظره های انتخاباتی در ادامه با ورود به پنل بارگذاری محتوا و انتخاب مرکز حوزه انتخابیه ای که قصد پخش مناظره از طریق آن کانال تلویزیونی را دارند باید تیک ثبت نام مناظره را نیز فعال کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا