اقتصادی

خانه صمت البرز برای تدوین بانک جامع اطلاعات تولید و آمایش صنعتی وارد صحنه شود استاندار البرز گفت: خانه صنعت، معدن و تجارت استان برای تهیه و تدوین بانک جامع اطلاعات تولید و آمایش صنعتی البرز اقدامات لازم را به مرحله اجرا درآورد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

مجتبی عبداللهی در نشستی با مدیران‌ و اعضای هیات مدیره خانه صمت البرز در استانداری ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تبریک اعیاد ماه های رجب و شعبان خطاب به هیات مدیره خانه صمت استان پیشنهاد کرد: برای تهیه و تدوین بانک جامع اطلاعات تولید و آمایش صنعتی استان اقدامات لازم را به مرحله اجرا درآورد.

استاندار البرز عملکرد خانه صمت البرز از جمله برنامه این تشکل در برگزاری نشست های مستمر با رایزن های اقتصادی در کشور های مختلف را اقدامی درخور تقدیر و بستر ساز تقویت صادرات استان عنوان کرد.

حمایت از فعالان اقتصادی اولویت کاری مجموعه مدیران استان البرز است

این مسئول ضمن اعلام حمایت و همراهی تیم مدیریتی استان در بستر توسعه پایدار و همه جانبه گفت: با تمام توان مدافع فعالان اقتصادی استان هستیم.

عبداللهی ادامه داد: از دستگاه های خدمات رسان همچون آب، برق و گاز خواسته ام تا ضمن رایزنی با وزارتخانه متبوع ، چشم انداز و برنامه هایشان را برای تامین نیاز استان در حوزه های خانگی، صنعتی و کشاورزی ارائه دهند.

 نماینده عالی دولت در استان البرز با ذکر این نکته که بر مشکلات و موانع حوزه اقتصاد استان اشراف دارم افزود: بر این باورم که صنایع و تولید کنندگان با ایثار و تلاش مضاعف، اقتصاد کشور را به چرخش در می آورند.

استاندار البرز تصریح کرد: مسائل و دغدغه‌های فعالان اقتصادی را در ابعاد استانی با جدیت رسیدگی می شود و موضوع های کلان را نیز از طرق ملی مورد پیگیری قرار می دهیم.

وی از تیم مدیریتی استان به عنوان تیمی متحد، یکدل و منسجم نام برد و گفت: اعضای این تیم در مسیر توسعه همه جانبه استان اشتراک نظر دارند و تلاش ویژه ای را به کار گرفته اند.

این مسئول به پیگیری ها در بستر توسعه و ارتقا زیرساخت ها در بخش های برق، رینگ آبرسانی و افزایش تصفیه خانه های آب شرب ، فاضلاب و توسعه گازرسانی اشاره کرد و گفت: تاکنون در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی از خانه صمت البرز خواست برای رسیدگی به ضعف ها و عقب ماندگی های استان در حوزه های مختلف آموزشی، پرورشی ، بهداشتی، درمانی و ورزشی مشارکت اجتماعی فعال تری داشته باشد.

عبداللهی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: باید به اهمیت مشارکت در انتخابات و تاکیدات مقام معظم رهبری در این رابطه، آگاه باشیم چراکه میزان مشارکت و حضور مردم در پای صندوق های رای، نشانه اقتدار و امنیت ایران اسلامی در مقابله با معاندان است.

در این دیدار اعضای خانه صنعت ،معدن و تجارت استان ضمن طرح دغدغه‌های پیش روی فعالان بخش تولید و صنعت حضور پرشور در انتخابات پیش رو را مورد تاکید قرار دادند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا