مدیریت شهری

افزایش بیش از دو برابری ناوگان حمل و نقل عمومی کرج عضو شورا اسلامی شهر کرج از اضافه شدن 153 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی مدیریت شهری کرج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

علیرضا رحیمی محمودآبادی عضو شورا اسلامی شهر کرج ضمن بیان اینکه اولویت مدیریت شهری در کنترل ترافیک برای شهروندانی است که از حمل و نقل عمومی در سطح شهر استفاده می کنند گفت: امروزه بیش از دو برابر ظرفیت موجود اتوبوس در سطح شهر، خریداری شده و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

علیرضا رحیمی اضافه کرد: موجودی دستگاه های فعال ناوگان سازمان حمل و نقل بار و مسافر در سال‌جاری 136 دستگاه بود که با حمایت و تلاش های پارلمان مدیریت شهری طی یکسال 153 دستگاه اتوبوس از طریق یارانه دولت،اوراق و منابع شهرداری خریداری شد و در حال حاضر تعداد 29 دستگاه به شهرداری کرج تحویل و تعداد 53دستگاه اتوبوس نیز بهسازی و آماده بهره برداری است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج استفاده از ناوگان حمل و نقل پاک و سبز را در کاهش آلودگی ضروری دانست و اظهار داشت:از مجموع دستگاه های اتوبوس خریداری شده 40 دستگاه آن برقی می باشد و قرار است در خط ویژه اتوبوس(میدان حصارک-پایانه شهید سلطانی)بکار گرفته شود و به عنوان ستون فقرات حمل و نقل عمومی در سطح شهر نقش ایفا کند.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج در پایان یادآور شد تا پایان سال حدود100دستگاه به چرخه خدمات اضافه می شود که به تعداد حداقل200راننده پایه یکم نیاز است که فراخوان آن نیز در حال انجام است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا