سیاسی

ماندگاری انقلاب اسلامی از بزرگترین معجزه‌های الهی است   مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) با بیان اینکه ماندگاری انقلاب اسلامی از بزرگترین معجزه های الهی است ؛ گفت : دشمنان در چهل و چهار سال گذشته از هیچ فتنه و توطئه ای در جهت نابودی انقلاب اسلامی دریغ نکردند اما به فضل الهی انقلاب اسلامی هر روز استوارتر از گذشته خودنمایی می کند .

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

حجت الاسلام و المسلمین محمد نعیمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) در نشست بصیرتی با پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت که به همت سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز برگزار شد ، اظهار داشت : عزت ، اقتدار و استقلال از دست آوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است .

وی با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی در اوج قدرت و اقتدار قرار دارند و همه این مسائل مرهون خون شهدا و ایثارگران است ، افزود : جریان های ملی گرا و باستان گرا که همواره مدعی علاقه به اقتدار و عزت ایران هستند و البته در جریان دفاع مقدس و دفاع از کشور هرگز نقشی نداشتند امروز باید به جمهوری اسلامی ببالند که اقتدار و عزتی را برای ایران فراهم آورده که در طول تاریخ کم نظیر است .

حجت‌الاسلام والمسلمین نعیمی با بیان اینکه دشمنان به دنبال سانسور کردن دستاوردهای انقلاب اسلامی و مأیوس کردن و ناامید کردن هستند ، تصریح کرد : حضور در انتخابات یک واجب شرعی است که هر یک از ما باید با حضور حداکثری در آن عرصه ، اسباب ناامیدی دشمنان را فراهم آوریم .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز با اشاره به اهمیت فعالیت پیشکسوتان بسیجی ، افزود : شاید تا چند سال پیش هرگز کسی در دنیا تصور نمی کرد ملتی همچون یمن بتواند هیمنه استکبار جهانی را با آن امکانات گسترده در هم بشکند اما به برکت اهتمام جهادی بسیجیان غیور ایران اسلامی و نهادینه شدن این تفکر در سراسر جبهه مقاومت به فضل الهی امروز استکبار جهانی در موضع ضعف ، انفعال و تحقیر قرار دارد .

این مسئول با اشاره به شرارت دشمنان در ایجاد فتنه و اغتشاش ، خاطرنشان کرد : دشمنان که در اغتشاشات سال گذشته به دنبال نابودی ایران اسلامی بودند امروز خود در مسیر نابودی و اضمحلال قرار دارند و این از برکت ایمان و شهادتی است که پیشکسوتان بسیجی بستر ساز آن بودند .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا