اخبار ویژهپر بازدیدهاسیاسی

محافل شبانه نامزدهای انتخاباتی در کرج رصد می شود رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد تاکید کرد: طبق قانون، اعضای ستاد انتخابات و عوامل اجرایی حق ندارند، له یا علیه هر یک از نامزدهای انتخاباتی اظهار نظر داشته باشند و محافل شبانه نیز در کرج رصد می شود.

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛

یحیی رمضانی در جلسه ستاد انتخابات شهرستان کرج گفت: هرگونه همنشینی، مسامحه و استفاده از امکانات دستگاه های دولتی له یا علیه نامزدهای احتمالی انتخابات خلاف قوانین است و مدیران و اعضای ستاد انتخابات باید از قرارگرفتن در مظان حمایت احتمالی دوری کنند.

وی با بیان اینکه محافل شبانه نامزدها و جریان های انتخاباتی در سطح شهرستان مستمر رصد و بررسی می شود افزود: فرایند اجرایی انتخابات آغاز شده است و اولویت استانداری و فرمانداری در مجموعه وزارت کشور برگزاری انتخابات سالم و قانونی با رعایت ۴ مولفه ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

فرماندار شهرستان کرج برگزاری انتخابات را یک مانور ملی قلمداد کرد و ادامه داد: تا پایان سال اصلی ترین ماموریت اجرایی را در این زمینه عهده دار هستیم و اعضای ستاد انتخابات را رعایت چارچوب ها و قوانین ابلاغی می بایست حرکت نموده و از وظایف خود عدول نکنند.

این مسئول بیان کرد: ارتقا دانش انتخابات، آموزش اعضای ستاد با جدیت در شهرستان کرج آغاز شده است و باید تلاش شود تا سواد انتخاباتی را بالا ببریم.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد بیان کرد: انسجام سیاسی و اجتماعی با مشارکت حداکثری راهبرد مهم در انتخابات پیش رو خواهد بود.

رمضانی انتخابات را نماد مردم سالاری دینی دانست و گفت: بدور از اقدامات سلیقه ای، همه اعضای ستاد انتخابات با یک زبان، قلم و قدم باید میدانی، عملیاتی و جهادی در این عرصه ظاهر شوند و همه مر قانون را رعایت کنند.

وی بیان کرد: تمامی کارهای اجرایی در فرمانداری کرج با محوریت انتخابات اجرایی می شود و نیروهای قوی، زبده،دارای سابقه در امر برگزاری انتخابات شناسایی شده اند.

فرماندار شهرستان کرج بازخوانی قانون انتخابات را نیز مهم خواند و تصریح کرد: برای عوامل اجرایی و اعضای شعب دوره های آموزشی تخصصی در سطح شهرستان برگزار می شود.

این مسئول با تاکید بر ضرورت آسیب شناسی از روند برگزاری انتخابات ها افزود: بخشداران نقاط صعب العبور و موانع اتصال فیبرنوری را باید شناسایی و به ستاد شهرستان اعلام کنند.

گفتی است در ادامه این جلسه رییس ستاد انتخابات شهرستان گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارایه داد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا